Наше підприємство більше 20 років спеціалізується на виготовленні металоконструкцій будь-якої складності.
Все – від простого ангару для зберігання продукції до багатопрогонових будинків з потужними вантажопідйомними кранами і складним технологічним обладнанням буде запроэктовано, виготовлено, змонтовано та побудовано в терміни, визначені замовником.
Металоконструкції будь-якої складності у нас ретельно розраховуються і виготовляються з оптимальних профілів металопрокату, що заощадить замовнику чимало коштів. Якщо у вас вже є проєкт – ми розробимо ПКД і виготовимо металоконструкції в чіткій відповідності до ваших вимог, якщо немає – наша проєктна група розробить для вас проєкт будь-якої складності.

Всі металоконструкції виготовляються на сучасному обладнанні, зварюються тільки сертифікованими зварювальниками під ретельним контролем якості швів і з’єднань.
Завдяки наявності великих виробничих потужностей і прямим поставкам металопрокату від металургійних комбінатів (без посередників) – ми можемо запропонувати нашим клієнтам кращі ціни на металокаркаси будь-яких будівель і споруд, ангари, склади, навіси тощо.

Наша матеріально-технічна база дозволяє пророводити такі роботи:
– рубання та різання листового металу товщиною до 12мм;
– плазмове різання металу товщиною до 40мм;
– згинання листового металу на листогині з ЧПУ;
– механічне оброблення металу (токарне, фрезерне оброблення, шліфувальне, координатно-розточне);
– вальцювання листового и фасонного металопрокату;
– електродугове, напівавтоматичне, аргонове зварювання;
– різання металу: круг ø до 400 мм, лист до 100 мм;

Металопрокат, метизна продукція, матеріали для утеплення, водостічні системи, парканні секції, сітки будівельні, фасадні касети, металевий сайдинг профнастил та металочерепиця, декоративні вироби із металу Металобаза АЛЬЯНС © 2024 Всі права захищені

Контакти

м. Кропивницький, вул. Руслана Слободянюка 166
Пн - Пт 8:30 - 17:30, Сб - 8:30 - 13:00
magazin@kirbud.com.ua
+38 (050) 770-03-00