Група підприємств, які працюють під брендом компанії Металобаза “Альянс”, започаткована ще 1998 року. Тоді було створено перше підприємство, яке займалося оптово-роздрібною торгівлею металопрокатом. З цього моменту відбувалося постійне розширення видів діяльності компанії, вихід на нові ринки, залучення найновіших технологій виробництва будівельних матеріалів, розширення виробничих потужностей та формування ефективної команди професіоналів і спеціалістів.

На сьогодення компанія займається:

оптово-роздрібною торгівлею металопрокатом та іншими будівельними матеріалами;
поглибленою переробкою металопродукції;
виробництвом металоконструкцій;
кровельних та фасадних матеріалів;
огороджувальних конструкцій;
метизної продукції;
проектуванням будівель та споруд будь-якої складності;
промисловим та цивільним будівництвом.

Підприємства компанії розташовані у місті Кропивницькому. Загальна площа адміністративних, виробничих та складських приміщень складає білльш як 20,5 тисяч м.кв. Підприємства володіють авто- та спецтехнікою, металооброблювальними станками та обладнанням, виробничими лініями різного профілю, 27 одиницями мостових, козлових та автомобільних кранів вантажопід’ємністю від 5 до 50 тн.

Вся продукція, яка виробляється компанією, пройшла сертифікацію, отримані всі необхідні ліцензії та дозволи для проведення проектних, будівельних та інших робіт пов’язаних з небезпекою. Команда складається з більш ніж 200 професіоналів та спеціалістів різного профілю. Інженери компанії мають кваліфікаційні сертифікати на виконання всіх видів робіт.

НАШІ ПАРТНЕРИ
Металопрокат, метизна продукція, матеріали для утеплення, водостічні системи, парканні секції, сітки будівельні, фасадні касети, металевий сайдинг профнастил та металочерепиця, декоративні вироби із металу Металобаза АЛЬЯНС © 2024 Всі права захищені

Контакти

м. Кропивницький, вул. Руслана Слободянюка 166
Пн - Пт 8:30 - 17:30, Сб - 8:30 - 13:00
magazin@kirbud.com.ua
+38 (050) 770-03-00