Як відбувається різання металопрокату?

Порізка виконується для зручності транспортування, оскільки здебільшого металопрокат має довжину 6 та 12 м. Різання виконується гільйотиною, плазмовим станком, кутовою шліфмашиною або газозварним різаком.
• Металопрокат довжиною до 6м включно (окрім листів великої товщини) відпускається клієнту виключно повномірними довжинами, тобто без залишків. Порізка проводиться за бажанням клієнта, але без залишків, після оплати клієнтом вартості замовлених робіт.
• Металопрокат довжиною від 6м і поперечним розрізом до 200мм (окрім листів великої товщини) відпускається клієнту переважно повномірними довжинами, тобто без залишків. Допускається залишати куски довжиною не менше 6м в залежності від кількості товару наявного на складі. Порізка проводиться за бажанням клієнта, але без залишків, після оплати клієнтом вартості замовлених робіт.
• Металопрокат будь-якої довжини із поперечним розрізом від 200мм відпускається клієнту виключно повномірними довжинами, тобто без залишків. Порізка проводиться за бажанням клієнта, але без залишків, після оплати клієнтом вартості замовлених робіт.

Який графік роботи металобази «Альянс», чи є обідня перерва?

Понеділок – п’ятниця: з 8-30 до 17-00
Обідня перерва: з 12-00 до 12-30
Субота: з 8-30 до 13-00
Неділя: вихідний день

 
До якого часу відбувається завантаження товару в транспорт?

Відвантаження товару відбувається:
з 8-30 до 12-00 та з 12-30 до 16-30 у будні,
в суботу: з 8-30 до 12-30.

 
Які вимоги до автомобілів, в які відбувається завантаження металопрокату і профіля?

Завантаження металопрокату можливе виключно у автомобіль із ВІДКРИТИМ кузовом. З метою запобігання псування полімерного покриття, продукція для покрівлі та фасадів (металочерепиця, профнастил) відвантажується лише у транспорт із ВІДКРИТИМ кузовом. Металопрокат поміщується в кузов автомобіля краном в горизонтальній площині. Завантаження легкових автомобілів та автомобілів із закритим типом кузова проводиться покупцем самостійно.

 
Як швидко здійснюється доставка? Чи можна замовити доставку на визначені дату та час?

За необхідності швидкої доставки, вона здійснюється одразу по виконанню заявки на складах відвантаження (по готовності товару). В інших випадках доставка здійснюється у завчасно погоджений із клієнтом час.

 
Які способи оплати можливі на металобазі «Альянс»?

Оплата товарів та послуг відбувається готівкою через касу, банківською карткою або шляхом оплати на розрахунковий рахунок підприємства в банку.

 
Які документи необхідні для одержання товару при безготівковому розрахунку?

Для оформлення безготівкової покупки необхідні печатка підприємства або належним чином оформлена довіреність. Якщо безготівкова оплата надійшла від приватної особи необхідний паспорт платника.

 
Ціна та знижки на металобазі «Альянс»

Знижки надаються менеджером і залежать від суми покупки. Для оптових та постійних покупців можлива індивідуальна система знижок. Актуальні ціни Ви можете переглянути в прайс-листі, дізнатись у менеджерів за контактними телефонами

 
Скільки часу проходить з моменту подачі заявки на покупку до одержання товару?

На складах металобази «Альянс» завжди представлений в наявності широкий асортимент металопрокату та супутніх товарів. Тому, як правило, замовлення можна одержати в день покупки. Відпуск товарів на складах відбувається в порядку «живої» черги. Також металобаза приймає замовлення на власне виробництво. Термін виконання таких замовлень уточняється у менеджерів. Виготовлення у цеху покрівлі та фасадів – 3-5 робочих днів. Також є категорії товарів та металопрокату, що поставляються виключно під замовлення. Про терміни поставки таких товарів менеджери повідомляють додатково.

 
Як відбувається перерахунок товару із однієї одиниці виміру в іншу?

Існують довідкові коефіцієнти перерахунку, але на практиці використовуються коефіцієнти перерахунку, що вираховуються в момент одержання товару від постачальника. Інформацію щодо поточних коефіцієнтів перерахунку можна одержати у менеджерів відділу продажів.

 
В чому переваги купівлі на металобазі «Альянс»?

У нас Ви одержуєте товар від надійних постачальників. Ми надаємо сертифікати якості на весь матеріал. Забезпечуємо широкий асортимент, доставку. До Ваших послуг грамотний, досвідчений персонал, зручне розташування.

Металопрокат, метизна продукція, матеріали для утеплення, водостічні системи, парканні секції, сітки будівельні, фасадні касети, металевий сайдинг профнастил та металочерепиця, декоративні вироби із металу Металобаза АЛЬЯНС © 2024 Всі права захищені

Контакти

м. Кропивницький, вул. Руслана Слободянюка 166
Пн - Пт 8:30 - 17:30, Сб - 8:30 - 13:00
magazin@kirbud.com.ua
+38 (050) 770-03-00