Якщо Ви шукаєте найефективнішу недорогу будівлю, яка задовільнить усі ваші потреби – тоді наш АНГАР для ВАС!

• Вірогідність руйнування нашого АНГАРУ зведена до нуля – за рахунок наявності надміцного сталевого несучого каркасу.
• Наша будівля за вартістю майже не відрізняється від свого безкаркасного аналогу – але має суттєві переваги щодо надійності, тривалості експлуатації і ефективності.
• Наш АНГАР на 40% дешевший прямостінних аналогів каркасного типу. Спеціально розроблена конструкція каркасу, його елементи і сталь, що використовуються – пройшли стадії складних інженерних розрахунків і випробувань. Саме тому наша конструкція забезпечує оптимальний перерозподіл навантажень, надійність конструкції, легкість експлуатації і мінімальну ціну проекту в цілому.

• Наші конструкції арок АНГАРУ можуть бути встановлені на нові або існуючі стіни будь-якої висоти та не зруйнувати їх. Відсутність розпору забезпечується раціональною формою каркасу.
• АНГАР на 100% ремонтопридатний. Огороджувальні конструкції нашого АНГАРУ з часом можуть бути частково або повністю замінені без великих експлуатаційних втрат.
• У виборі оздоблення фасадів нашого АНГАРУ все обмежується лише Вашою фантазією. Можливі будь-які комбінації кольорів та фактур.
• Ми встановимо за вашим бажанням безліч воріт та вікон на будь якій площині. Ви зможете собі це дозволити. Це жодним чином не послабить міцнісні характеристики нашого АНГАРУ.
• Конструкція допускає варіанти здешевлення. Ґрунтування елементів каркасу, фарбування за 2 рази або гаряче цинкування. Можливі варіанти використання дерев’яних елементів або полегшених Z прогонів.
• Будівля може бути утеплена або декорована зсередини і використовуватись як громадська будівля (манеж, стадіон, тенісний корт, експозиційна зала і т.п.).
• Будівля являє собою повнозбірний комплект елементів, виготовлених на сучасному заводі металоконструкцій під жорстким технічним контролем – це конструктор, який може бути в будь який момент легко розібраний та заново змонтований у іншому місці.

Ви запитаєте у нас – як ми змогли запропонувати таку низьку ціну на наші АНГАРИ?
Відповідь на це питання – це 20 річна історія нашої компанії. Металобаза «Альянс» – це регіональний дистриб’тор українських металургійних заводів, найбільший виробник покрівельних матеріалів з полімерної та оцинкованої сталі в Кіровоградській обл., виробник металоконструкцій будь-якої складності, проєктувальник у сфері цивільного та промислового будівництва. У всіх цих напрямках ми маємо майже 20 річний досвід! Саме поєднання досвіду і широкі виробничі потужності дозволяють нам запропонувати вам мінімальні ціни на нашу продукцію, високу якість, надійність і тривалу гарантію!

Металопрокат, метизна продукція, матеріали для утеплення, водостічні системи, парканні секції, сітки будівельні, фасадні касети, металевий сайдинг профнастил та металочерепиця, декоративні вироби із металу Металобаза АЛЬЯНС © 2024 Всі права захищені

Контакти

м. Кропивницький, вул. Руслана Слободянюка 166
Пн - Пт 8:30 - 17:30, Сб - 8:30 - 13:00
magazin@kirbud.com.ua
+38 (050) 770-03-00