Date:06 Apr, 2021
Website:company.com
Location:New York, USA
Value:$25,60000

Порошкове фарбування

Порошкове фарбування – це найсучасніший і якісний метод нанесення декоративного і захисного оброблення на широкий асортимент виробів, обладнання, деталей і матеріалів (в основному металевих). Залежно від типу використовуваної порошкової фарби, наше готове покриття забезпечує надійний захист виробу від корозії, атмосферних впливів, агресивних середовищ (наприклад, близькості морського узбережжя, впливу амміаковмісних або кислотовмісних парів), є стійким до механічних пошкоджень, ультрафіолету, не вигоряє і не потребує додаткового догляду протягом багатьох років. В процесі нанесення порошкового покриття використовуються дуже дрібні сухі частинки спеціальних смол з кольором пігменту на ваш вибір. Смоляний порошок наносять на виріб за допомогою пістолета-розпилювача, аналогічно до того, як наносять фарби на основі розчинника, однак для порошкового фарбування використовується метод електростатичної зарядки, коли порошкова фарба заряджається, по мірі того, як вона проходить через розпилювач, і прилипає до заземленої поверхні виробу так, як метал до магніту.

Метод електризації дозволяє порошковим фарбам рівномірно покривати виріб і проникати в усі поверхневі порожнини і важкодоступні місця. Ми використовуємо найсучасніше обладнання для електростатичного напилювання порошкової фарби всесвітньо відомої швейцарської фірми «Gema», що дозволяє отримати найкращу якість поверхні і найкращу зчіплюваність фарби з металом, завдяки глибокому проникненню частинок порошкової фарби в пори металу. Оскільки спосіб нанесення порошку електростатичний – поверхня деталі повинна бути дуже чистою і сухою. Тому підготовці виробів перед фарбуванням ми приділяємо особливу увагу. Особливо забруднені поверхні проходять піскоструменеве оброблення.

Всі вироби перед фарбуванням проходять через нашу автоматизовану лінію очищення поверхні, де вироби в спеціальних герметичних камерах спочатку омиваються потужними струменями води, а потім проходять спеціальну хімічне оброблення поверхні, з метою надання антикорозійних властивостей виробу і максимальному зчепленню фарби з виробом. Процес затвердіння порошкової фарби включає нагрівання забарвлених виробів до температури від 60 до 200 градусів протягом заданого проміжку часу. За цей час порошок розплавляється, утворюючи дуже міцне і довговічне покриття. Після охолодження забарвлені вироби або обладнання готові до використання.
Металопрокат, метизна продукція, матеріали для утеплення, водостічні системи, парканні секції, сітки будівельні, фасадні касети, металевий сайдинг профнастил та металочерепиця, декоративні вироби із металу Металобаза АЛЬЯНС © 2024 Всі права захищені

Контакти

м. Кропивницький, вул. Руслана Слободянюка 166
Пн - Пт 8:30 - 17:30, Сб - 8:30 - 13:00
magazin@kirbud.com.ua
+38 (050) 770-03-00