Зазвичай, це вироби прямокутної або квадратної форми. У промисловості також використовують овальні і плоскоовальні профільні труби. Найменша кількість енергії витрачається для виготовлення квадратного профілю. Такий прокат виробляють двома способами:

• готову трубу круглого перетину запускають у верстат, де за допомогою спеціальних валів вона обжимається з усіх боків і набуває прямокутної форми;
• металевий лист ріжуть на заготовки необхідного розміру, з яких формують прямокутні труби. Потім форму фіксують за допомогою електрозварного шва. «Альянс-Маркет» пропонує великий асортимент профільної труби розмірами від 10х10мм до 200х200мм.

Де використовуються профільні труби?

Сфера застосування профільних труб залежить від типу металу, з якого вони виготовлені. Низьколеговані вуглецеві метали використовують під час зведення каркасних конструкцій і будівель, а високолеговані – у важкій промисловості: автомобіле-, вагоно- і авіабудуванні, а також в гірничодобувній галузі. Даний вид прокату також широко використовується в меблевому виробництві, легкій та харчової промисловості, будівництві перекриттів і тимчасових споруд. З нього створюють різні рамні і розпірні конструкції, товари масового споживання.

Металопрокат, метизна продукція, матеріали для утеплення, водостічні системи, парканні секції, сітки будівельні, фасадні касети, металевий сайдинг профнастил та металочерепиця, декоративні вироби із металу Металобаза АЛЬЯНС © 2024 Всі права захищені

Контакти

м. Кропивницький, вул. Руслана Слободянюка 166
Пн - Пт 8:30 - 17:30, Сб - 8:30 - 13:00
magazin@kirbud.com.ua
+38 (050) 770-03-00