Двотаврова балка – це вид металопрокату, перетин якого нагадує букву «Н». Даний вид металопрокату виготовляють гарячекатаним методом. Балка має відносно невелику вагу, водночас стійка до навантажень. В асортименті компанії металобаза «Альянс»  ви знайдете великий асортимент балок. Товщина стінки – від 10 до 50 мм, загальна довжина виробу – до 12 м.
Найчастіше для виробництва даного типу прокату використовується вуглецева або низьковуглецева сталь. Вона забезпечує підвищену міцність і стійкість до навантажень.

Де застосовуються двотаврові балки?

Даний тип металопрокату незамінний у висотному будівництві, створенні мостових опор і перекриттів. Часто двотаврові балки застосовуються в будівництві динамічних опор і підвісних конструкцій для посилення їх міцності та стабільності конструкцій. Вони використовуються в автомобіле- та вагонобудуванні як основні або додаткові опори. Незамінні в добувній і нафтової промисловості, їх використовують навіть у якості армувальних елементів в шахтах в сейсмічно активних зонах.
Завдяки своїй конструкції, балки мають високий рівень міцності, твердості та стійкості до механічних пошкоджень. А різноманітність розмірів, ширини, товщини й кутів розташування полиць значно знижує трудомісткість зведення конструкцій і дозволяє більш точно розрахувати всі особливості будівництва. 

Металопрокат, метизна продукція, матеріали для утеплення, водостічні системи, парканні секції, сітки будівельні, фасадні касети, металевий сайдинг профнастил та металочерепиця, декоративні вироби із металу Металобаза АЛЬЯНС © 2024 Всі права захищені

Контакти

м. Кропивницький, вул. Руслана Слободянюка 166
Пн - Пт 8:30 - 17:30, Сб - 8:30 - 13:00
magazin@kirbud.com.ua
+38 (050) 770-03-00