Круг – це один з різновидів металопрокату з круглим перетином. Найчастіше використовується як заготовка для сортового і трубного прокату. Даний вид металопрокату виготовляється двома способами:

•гаряча прокатка. Через прокатний станок пропускають гарячий метал, що зменшує витрати енергії на виробництво заготовок та їх собівартість.
•холодна прокатка. Під час виготовлення використовується холодний метал, що збільшує енергоспоживання та вартість прокату.

Часто поверхня піддається додатковому шліфуванню, тому такі прути можуть використовуватися як декоративні елементи.
Круг відвантажують у формі прутів довжиною від 6 до 9 м. Ми пропонуємо прути діаметром від 6,5 до 14 мм власного виробництва, а також інших виробників – від 16 до 300 мм.

Де використовується сталевий круг?

Сфера використання даного типу прокату безпосередньо залежить від марки сталі, з якої він був виготовлений: ст3, ст20, ст40Х, ст45. Високолеговані та вуглецеві марки використовують для виготовлення деталей в автомобільному та авіаційному виробництві. Інструментальні марки сталей використовують у виробництві різальних і вимірювальних інструментів.

Металопрокат, метизна продукція, матеріали для утеплення, водостічні системи, парканні секції, сітки будівельні, фасадні касети, металевий сайдинг профнастил та металочерепиця, декоративні вироби із металу Металобаза АЛЬЯНС © 2024 Всі права захищені

Контакти

м. Кропивницький, вул. Руслана Слободянюка 166
Пн - Пт 8:30 - 17:30, Сб - 8:30 - 13:00
magazin@kirbud.com.ua
+38 (050) 770-03-00