‘єднувальна монтажна стрічка Ондутіс МL виготовляється з синтетичного каучуку на основі з антиадгезійного (НЕ липкого) паперу. Стрічка Ондутіс призначена для склеювання і герметизації стиків пароізоляційних плівок. Завдяки абсолютної повітронепроникності збільшує термін експлуатації пароізолюючих матеріалів при облаштуванні покрівлі, стін і перекриттів, сприяє захисту конструкцій будівлі від негативного впливу конденсату. Також варто купити герметизуючу стрічку Ондутіс МL при будівництві котельні або лазні, так як вона підходить для приміщень з високою температурою.

Матеріал: синтетичний каучук;
довжина: 50 м;
ширина: 38 мм;
колір жовтий.


Монтаж двосторонньої клейкої стрічки дуже простий: досить звільнити від паперу кінець монтажної стрічки, прикласти його до місця склеювання, а потім розмотувати рулон у напрямку укладання, одночасно забираючи паперову основу.

Металопрокат, метизна продукція, матеріали для утеплення, водостічні системи, парканні секції, сітки будівельні, фасадні касети, металевий сайдинг профнастил та металочерепиця, декоративні вироби із металу Металобаза АЛЬЯНС © 2024 Всі права захищені

Контакти

м. Кропивницький, вул. Руслана Слободянюка 166
Пн - Пт 8:30 - 17:30, Сб - 8:30 - 13:00
magazin@kirbud.com.ua
+38 (050) 770-03-00