Фурнітура для відкатних воріт Standard 400 застосовується для комплектації воріт масою до 400 кг. Це надійна, міцна і довговічна фурнітура вітчизняного виробництва, яка не поступається імпортним аналогам, а за деякими показниками навіть перевершує її. Це стосується, зокрема, товщини сталі, яка становить 3 мм або навіть 4 мм в окремих елементах набору.

Перевагою даної фурнітури також є матеріал (метал, а не пластик) і збільшений радіус роликів каретки, завдяки чому здійснюється плавне ковзання по направляючій без різких ривків і забезпечується довговічність роботи механізму. На плавність руху стулки, рівень шуму і тривалість служби воріт також впливають показники геометричної точності направляючої рейки (с-подібного профілю).

Придбати фурнітуру для відкатних воріт Standard 400 можна в нашому інтернет-магазині в базовій комплектації за ціною значно нижчою, ніж у європейських виробників, при цьому Ви можете не сумніватися в якості і надійності продукції!

                                                          Комплектація
Металопрокат, метизна продукція, матеріали для утеплення, водостічні системи, парканні секції, сітки будівельні, фасадні касети, металевий сайдинг профнастил та металочерепиця, декоративні вироби із металу Металобаза АЛЬЯНС © 2024 Всі права захищені

Контакти

м. Кропивницький, вул. Руслана Слободянюка 166
Пн - Пт 8:30 - 17:30, Сб - 8:30 - 13:00
magazin@kirbud.com.ua
+38 (050) 770-03-00