Безшовні сталеві труби не мають сполучного поздовжнього або спіралеподібного шва і виробляються з допомогою технологій валяння, кування або пресування з наступною багатоетапною обробкою. Саме цим пояснюється їх перевага в міцності перед електрозварними аналогами.
Розрізняють декілька видів безшовних сталевих труб: гарячекатана, суцільнотягнута і холоднокатана труба. Ціна продукції залежить від товщини стінки і діаметру труби.
Безшовна сталева труба використовується в автомобіле-, авіабудуванні та в інших галузях машинобудування, а також у нафтовидобувній, хімічній промисловості і повсякденному побуті для прокладання водопроводу.

Де використовуються безшовні сталеві труби?

Гідравліка: можливість застосування сталевих безшовних виробів пояснюється, ​​в першу чергу, їх унікальною здатністю витримувати великий тиск.
Теплообмінники: виріб з легкістю витримує комбіноване навантаження (високий тиск зсередини і високу температуру зовні).
Котельня труба: труба призначена для роботи з надвисокими температурами і тиском. Основна сфера використання безшовних сталевих труб – в якості трубопроводу, і в парових та газових котлах.

Металопрокат, метизна продукція, матеріали для утеплення, водостічні системи, парканні секції, сітки будівельні, фасадні касети, металевий сайдинг профнастил та металочерепиця, декоративні вироби із металу Металобаза АЛЬЯНС © 2024 Всі права захищені

Контакти

м. Кропивницький, вул. Руслана Слободянюка 166
Пн - Пт 8:30 - 17:30, Сб - 8:30 - 13:00
magazin@kirbud.com.ua
+38 (050) 770-03-00