Швелер – це тип профільного металопрокату з П-подібним перетином. Найчастіше використовується в будівництві та автомобільній промисловості. Швелери виготовляють з легованої сталі, що забезпечує високу міцність і стійкість матеріалу до згинання, розтягування і стискання. Висота виробу вказується в сантиметрах. Саме це число є основним для маркування. В асортименті нашої компанії  ви знайдете швелер шириною від 5 до 30 см, довжиною від 6 до 12 м.

Типи швелерів, які пропонує компанія металобаза «Альянс»:
• з паралельними гранями – маркуються літерою П.
• з похилими гранями – маркуються літерою У.

Де використовують швелери?
Найчастіше П-подібний прокат використовують в якості опорного елемента в будівництві або промисловості. Швелери необхідні під час зведення покрівлі висотних і малоповерхових житлових будинків, технічних споруд і промислових цехів. Часто вони є несучими елементами бетонно-металевих і повністю металевих конструкцій. Також швелери часто використовуються для виготовлення конструкцій для розміщення зовнішньої реклами.

Металопрокат, метизна продукція, матеріали для утеплення, водостічні системи, парканні секції, сітки будівельні, фасадні касети, металевий сайдинг профнастил та металочерепиця, декоративні вироби із металу Металобаза АЛЬЯНС © 2024 Всі права захищені

Контакти

м. Кропивницький, вул. Руслана Слободянюка 166
Пн - Пт 8:30 - 17:30, Сб - 8:30 - 13:00
magazin@kirbud.com.ua
+38 (050) 770-03-00