Труба зварна – категорія трубного металопрокату, який часто використовується в нафтогазовидобувній промисловості та інших сферах. Металовиріб виготовляється методом формування та подальшого зварювання листового металевого прокату або штрипсів з вуглецевої або легованої сталі.
Наша компанія пропонує широкий асортимент гарячекатаної труби. Ціна за метр продукції, зазначеної в прайсі, визначається залежно від індивідуальних особливостей трубного прокату. Діаметр – від 57мм до 570мм., товщина стінки – від 3 мм до 8 мм. Продукція постійно є у наявності на складі. Це дозволяє нам здійснювати швидке і своєчасне відвантаження замовленого товару.

 

Де використовуються труби зварні?

Сталеві труби – загальновизнані фаворити у системах опалення. Це практично ідеальний стояк в системі з вертикальним розведенням. Завдяки високій кільцевій жорсткості, сталеві трубу використовують також і для виготовлення регістрів систем опалення. В якості основи для трубопроводу або регістрів системи опалення використовують як безшовні вироби, так і труби зі швом.

Металопрокат, метизна продукція, матеріали для утеплення, водостічні системи, парканні секції, сітки будівельні, фасадні касети, металевий сайдинг профнастил та металочерепиця, декоративні вироби із металу Металобаза АЛЬЯНС © 2024 Всі права захищені

Контакти

м. Кропивницький, вул. Руслана Слободянюка 166
Пн - Пт 8:30 - 17:30, Сб - 8:30 - 13:00
magazin@kirbud.com.ua
+38 (050) 770-03-00