Лист рифлений – це тип листового гарячекатаного металопрокату з рифленою поверхнею. Ромбоподібний візерунок на поверхні витискається з допомогою фігурних валиків, через які проходить метал під час прокатки. Рифлений прокат виготовляють з низьколегованої вуглецевої сталі, тому його вартість відносно низька. Товщина листів – від 4 до 6 мм. При цьому висота рифлення повинна становити 20-30% від товщини прокату, але не меншою 0,5 мм. Виділяють два типи листів за якістю поверхні: нормальної і високої точності.

Де використовується рифлений лист?

Завдяки своїм антиковзаючим властивостям даний тип прокату широко застосовується в будівництві. З нього виробляють підлогу і сходини металевих драбин. Крім того, з рифлених листів виготовляють оглядові та робочі майданчики, робочі містки та інші споруди на виробництвах.

Металопрокат, метизна продукція, матеріали для утеплення, водостічні системи, парканні секції, сітки будівельні, фасадні касети, металевий сайдинг профнастил та металочерепиця, декоративні вироби із металу Металобаза АЛЬЯНС © 2024 Всі права захищені

Контакти

м. Кропивницький, вул. Руслана Слободянюка 166
Пн - Пт 8:30 - 17:30, Сб - 8:30 - 13:00
magazin@kirbud.com.ua
+38 (050) 770-03-00