Просічно-витяжний лист – це тип металопрокату, що має вигляд металевої сітки. Виготовляється з рулонного або листового металу, якому методом просікання надається форма сітки, після цього матеріал протягують на спеціальному верстаті. Протягування згладжує нерівності поверхні і забезпечує додаткову міцність матеріалу. Вага ПВЛ на 80% менша, ніж суцільнокатаного листа, але при цьому повністю збережена жорсткість і міцність металу.

Де використовується просічно-витяжний лист?

ПВЛ застосовується в сфері будівництва – для створення профільованих сходів. З даного матеріалу виготовляють тару та різні огорожі, в тому числі світлорозсіюючі. Крім того, він використовується як армуючий елемент для фундаментів та інших бетонних конструкцій під час зведення невисоких будинків і технічних споруд. Також ПВЛ часто використовується в автомобілебудуванні, гірничодобувній та нафтохімічній промисловості.

Металопрокат, метизна продукція, матеріали для утеплення, водостічні системи, парканні секції, сітки будівельні, фасадні касети, металевий сайдинг профнастил та металочерепиця, декоративні вироби із металу Металобаза АЛЬЯНС © 2024 Всі права захищені

Контакти

м. Кропивницький, вул. Руслана Слободянюка 166
Пн - Пт 8:30 - 17:30, Сб - 8:30 - 13:00
magazin@kirbud.com.ua
+38 (050) 770-03-00