Надійна гідроізоляція
Транспортування без проблем
Простий монтаж


Універсальна монтажна стрічка Ондутіс BL є двосторонньою монтажною стрічкою на антиадгезійному папері (він є основою і захищає клейкий шар від висихання). Стрічка Ондутіс BL необхідна для надійного приклеювання паро- та повітронепроникних матеріалів (зокрема, плівок Ондутіс) до твердих поверхонь (дереву, цеглі, бетону), а також для додаткової герметизації і гідроізоляції стиків. Тому клейка монтажна стрічка Ондутіс може застосовуватися як при облаштуванні стін, перекриттів і покрівельного пирога, так і при оформленні примикань покрівельних елементів один до одного (наприклад, покрівлі до стіни або комині) або в місцях перекривання (наприклад, при укладанні чипців на внутрішніх зламах покрівлі).

Матеріал: бутилкаучук;
довжина: 50 м;
ширина: 0,015 м;
колір сірий.

Купуючи монтажну стрічку Ондутіс BL, ви майже не збільшите загальну вартість будівельних матеріалів, так як ціна Ондутіс BL невисока, зате продовжите термін служби паро- та гідроізоляції до 15-20 років і більше.

Металопрокат, метизна продукція, матеріали для утеплення, водостічні системи, парканні секції, сітки будівельні, фасадні касети, металевий сайдинг профнастил та металочерепиця, декоративні вироби із металу Металобаза АЛЬЯНС © 2024 Всі права захищені

Контакти

м. Кропивницький, вул. Руслана Слободянюка 166
Пн - Пт 8:30 - 17:30, Сб - 8:30 - 13:00
magazin@kirbud.com.ua
+38 (050) 770-03-00